Виготовляємо торгові павільйони на замовлення

Одним із пріоритетних напрямків нашого підприємства – є виготовлення торгових павільйонів по доступній ціні для підприємців різних міст України, починаючи з Луцька, Рівного, Тернополя і закінчуючи Івано-Франківським, Чернівцями та Києвом.

Торговий павільйон – це модульна споруда, яку швидко можна скрасти і при необхідності без проблем перевезти в інше місце. Тому, якщо ви плануєте відкрити торгове приміщення будь-яких розмірів від великого супермаркету до невеличкого кіоску, все це можна замовити в нас. Якщо ви чітко знаєте, чого хочете, то в перший день узгоджуємо з вами проект, а другий вже стартує будівництво і в найкоротший термін ви зможете уже торгувати в своєму приміщенні і заробляти гроші.

Три причини вибирати модульні металоконструкції для будівництва приміщення магазину:

  1. Все зводиться в максимально короткі терміни, що дає можливість вам швидко розпочати свій бізнес.
  2. Дуже легко розширити функціонал приміщення практично під будь-які торгівельні завдання і можна реалізувати практично будь-які ідеї.
  3. Такі конструкції досить легко зібрати і перевезти при необхідності в більш зручне і сприятливе місце.

Займаючись виготовленням торгових павільйонів уже не один рік і маючи величезний досвід в цьому, вбережемо ваші час, гроші і нерви від різних несподіванок. Так при такому будівництві потрібно робити точні розрахунки і виконувати саму роботу чітко згідно цих розрахунків. Тому професіоналізм бригади робітників тут є дуже важливим фактором. І другим не менш важливим фактором являється якість матеріалів, які використовуються. Враховуємо всі ці нюанси і матеріали вибираємо тільки перевірені часом.

dsc 0130
« 3 of 22 »

Сфери застосування таких споруд досить широка, зараз найпопулярніші такі модульні торгівельні павільйони:

  • продуктовий;
  • аптечний;
  • овочевий;
  • хлібний;
  • квітковий.

На сьогоднішній день торгівля розвивається шаленими темпами. Відповідно потреби в торгових точках зростають все більше з кожним роком. Ми намагаємося задовольнити потреби кожного клієнта, тому будуємо павільйони – економ, стандарт та VIP класу, все залежить від ваших бажань і можливостей.

З проектами та цінами Ви можете ознайомитися тут.