Технологія виробництва

Якість технології нашого виробництва підтверджена довговічністю багатьох споруд, які відмінно служать своїм господарям в багатьох містах України. Розберемо детально з чого буде складатись кожен елемент майбутньої конструкції.

Каркас зварюєтесь із металевої профільної труби 50×50мм. або 80×80 мм. Для запобігання корозії металу, її покривають спеціальним антикорозійним матеріалом. Така система дає можливість перевозити будівлю на будь-яку відстань.
Залізний каркас битовки

Потім цей каркас може обшиватись пофарбованим стальним листом, або ж оцинкованим профлистом із захисно-декоративним покриттям «Poliester». Це дає будівлі, як надійне покриття, так і гарний зовнішній вигляд.

Утеплення проводиться по всім сучасним стандартам і рекомендаціям, обов’язково даємо, як паро і гідро бар’єр, так і мінеральну вату. Товщина останньої залежить від типу конструкції і буває від 50 до 100 міліметрів. Тому вам там буде тепло і весь ваш внутрішній ремонт буде надійно захищено від дії зовнішніх чинників.
Утеплення конструкції

У внутрішньому інтер’єрі можемо реалізувати будь-які ваші побажання. Що вам подобається, що вам підходить по ціні, по якості, те і встановимо на стіни і стелю. Варіантів є дуже багато це: панелі ламінованого МДФ або пластикова вагонка, дерев’яна вагонка, плита OSB, ламінована МДФ плита і т. д. Тут індивідуальний підхід, багато залежить від бажань і можливостей замовника.
Матеріали для стіни, стелі і підлоги

Підлога також робиться професійно і являє собою багатошарову конструкцію: балки, гідробар’єр, утеплення мінвата 50мм, паробар’єр, дошка 0.35мм, плита OSB, лінолеум або ламінат і плінтус. Виробників кожного матеріалу беремо якісних і перевірених часом, з яким вже співпрацюємо давно.

Встановлюємо сучасні металопластикові вікна, з тим функціями, які вам необхідні і захищаємо їх ролокасетами (ролетами) або ж металевими ставнями. Двері по бажанню можуть бути, як металопластикові, так і металеві.

Ну, і коли торговий кіоск, дачний будинок, чи інша конструкція майже готова, то також встановлюємо освітлення з сучасними розетками на 220 вольт.