Виготовлення постів охорони, КПП, прохідних

Якщо на вашому підприємстві, організації, чи просто території є охорона, то і відповідно для неї потрібні місця їхнього перебування. Такими стаціонарними пунктами якраз і є пост охорони, КПП, прохідні і т. д. І кожну з цих конструкцій ми можемо професійно виготовити для вас.

У Волинській області, інших областях і містах України, таких як Луцьк, Рівне, Львів, Івано-Франківськ, Київ, Чернівці і т. д. є досить багато місць застосування таких конструкція, як КПП. На різних складах, торгових базах, медичних центрах, митних терміналах і інших підприємствах, чи просто на приватних територіях є такі конструкції, які допомагають підтримувати порядок і безпеку в них.

ant 1816
« 1 of 16 »

Які нюанси ми враховуємо при будівництві подібних конструкцій для охорони?

  1. Матеріал для блок-поста береться надійний, який ми вже давно використовуємо і показав свою якість на практиці.
  2. Металевий каркас посилюємо ребрами жорсткості і обробляємо антикорозійним покриттям, щоб забезпечити стійкість до негативного впливу погодних умов.
  3. Для цілодобового перебування охоронця в різні пори року, КПП надійно утеплюється і захищається від негоди.
  4. Встановлюємо надійні і великі вікна від перевіреного виробника по всьому периметру будівлі, щоб забезпечити максимальний огляд території прямо з місця перебування.
  5. Враховуємо всі індивідуальні побажання замовника та особливості території на якій буде встановлена споруда. Що забезпечує максимальну ефективність використання конструкції для будь-яких додаткових призначень.

Тому звернувшись до нас, ви дійсно отримаєте якісні послуги по виготовленню блок-постів, КПП, прохідних і ваші охоронці будуть максимально комфортно себе почувати на робочому місці.

Наші проекти

1 (2)
« 1 of 14 »

Ви можете замовити собі КПП по будь-якому прикладові, або проектові, який вам сподобався. Або ж ми можемо розробити проект під ваші потреби.