Каркасні будинки

Сучасні каркасні будинки сьогодні володіють надзвичайно високими показниками енергоефективності, в першу чергу, за рахунок використання будівельних матеріалів з дуже низькими коефіцієнтами тепловтрат. ККД тепловтрат такого матеріалу в 14 разів менший, ніж у звичайної цегли, завдяки чому ці будівлі взимку прогріваються не за день чи два, як звичайні цегляні будинки, а за годину. Наша компанія успішно веде будівництво таких споруд в багатьох містах України, серед яких Львів, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Чернівці та інші.

Головна перевага

Вже давно відомий той факт, що якісно та правильно збудовані каркасні будинки при температурі повітря –20⁰С ззовні, допускають зменшення температури всередині всього лиш на 2⁰С протягом доби. Високі показники теплозбереження досягаються за рахунок встановлення на стінах утеплювача з високим коефіцієнтом теплоопору. Також, при бажанні, його ще і ззовні можна обшити пінопластом.

Виконуємо критерії сучасного будівництва

У процесі будівництва каркасних споруд переважно використовують екологічно безпечні матеріали. Така технологія дозволяє використовувати різноманітні будівельні та оздоблювальні матеріали, що значно урізноманітнює сам інтер’єр.

Величезну роль в екологічному будівництві відіграє сама технологія, котра безпосередньо впливає на мікроклімат приміщення. Дуже важливо створити сприятливий мікроклімат у приміщенні, усунувши при цьому місця підвищеної вологості, де можуть розмножуватися бактерії та грибки, що в майбутньому може призвести до алергічної реакції членів сім’ї.
Будівництво каркасного будинку в Луцьку

Будівництво таких будинків проводиться таким чином, щоб пара та волога, котрі знаходяться у конструкціях безперешкодно потрапляли ззовні. Для цього використовують спеціальні мембрани (паробар’єри, гідробар’єри або вітробар’єри), а також системи природної вентиляції покрівлі та зовнішніх стін. Окрім цього, «каркасники» дозволяють у процесі будівництва усунути всі комунікаційні мережі всередину стін та перекриттів, що також покращує вигляд кожної кімнати.

Будівництво протягом усього року

Дерев’яно-каркасне будівництво проводиться без використання вологих будівельних процесів, за винятком заливки фундаменту, а тому температура –10⁰С або –20 ⁰С не завада для монтажу конструкції. Тому, це дає можливість не заморожувати роботу, навіть з приходом холодів.

Каркасні будинки за доступними цінами

Відносно невелика вага такої конструкції, а також мінімальна нормативна товщина стіни дозволяє проводити будівництво за спеціальною економічною технологією, котра передбачає заощадження на фундаменті та несучих конструкціях. Тобто ви на цьому суттєво економите, але не втрачаєте нічого в стійкості самої будівлі.

Окрім цього, висока швидкість будівництва забезпечує економію не лише на вартості робіт, але й на накладних витратах. Приміром, будівництво каркасних конструкцій за рахунок відносно невеликої ваги, виконується без залучення дороговартісної техніки, а заводське виробництво панелей зменшує ще й вартість монтажних робіт.

А ще суттєву економію ви відчуєте, коли почнете оплачувати рахунки за опалення будинку. І тут потрібно враховувати, що на довгі роки, а ціна комунальних послуг в нас тільки росте і не малими темпами.

Розмаїття архітектурних рішень в проектах

Сучасне будівництво каркасних будинків дозволяє використовувати різноманітні архітектурні рішення в оформленні зовнішнього та внутрішнього дизайну, а також застосовувати широкий асортимент оздоблювальних матеріалів.

Технологія каркасного будівництва дозволяє реалізовувати проекти будинків в усіх архітектурних стилях та будь-якої складності. На нашому сайті представлені проекти будинків з різних міст України, таких, як Львів, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Чернівці, які задовольнили навіть найвибагливіших замовників. Будь-яка ваша мрія може здійснитись.