Будуємо дачні будинки

Якщо у вас є дачна ділянка, але на ній немає гарненького маленького будиночка, то попали за адресою. Ми будуємо, як дерев’яні, так і металеві будинки, які зроблять ваше перебування на дачі значно зручнішим і комфортнішим. При чому все робимо «під ключ», вам необхідно буде тільки обрати проект і узгодити ціну.

Які переваги дачного будиночка?

  1. Ви можете приїжджати на дачу не тільки на один день, але і на кілька, чи навіть на тиждень. Тепер у вас буде зручне місце, де можна переночувати, чи заховатись від непогоди. Або ж просто комфортно відпочити від роботи на ділянці.
  2. Якщо є можливість підключити електроенергію, то там можна гарно проводити час навіть в холодну пору року, встановивши там електробатарею.
  3. Також можна встановити багато іншої побутової техніки (мультиварку, електрочайник, холодильник і т.д.), санвузол, душ, тобто все необхідне для комфортабельного перебування там довгий термін. Особливо це важливо, коли в сім’ї є маленькі діти.
1d
« 2 of 24 »

Каркасні будинки побудовані по нашій технології будуть не тільки зручними, теплими в холодну пору і прохолодними в жару, але і значно дешевшими, ніж робити щось, наприклад, із цегли. Ще й час на будівництво необхідний в нашому випадку значно менший.

Призначень для таких будівель може бути багато і досить різних, наприклад, вона може використовуватись, як рибацький, мисливський, літній чи туристичний будинок для баз відпочинку і т. д.

Тому замовляйте собі будиночок на дачу і сміливо можете виїжджати із свого міста, не важно це Луцьк, Ковель, Рівне, Львів чи Тернопіль десь ближче до природи і відпочивати там з комфортом на всі 100%.

Наші проекти

010
« 2 of 26 »

Ви можете замовити собі будиночок по будь-якому проектові, або прикладові, який вам сподобався, або ж замовити індивідуальний проект під ваші потреби.