Будуємо металеві гаражі та ангари

Практично перед кожним підприємцем у певний період трудової діяльності поставало питання щодо придбання або оренди складських приміщень. Саме тому будівництво складів та продаж ангарів на сьогоднішній день користується неабияким попитом. Особливості проектування сучасних ангарів Сучасні каркасні ангари мають дуже широку сферу застосування, їх часто використовують у сільському господарстві, будівництві, для зберігання сільськогосподарської продукції, спецтехніки тощо.

Таким чином сфера використання ангарів дуже широка. Сучасні конструктори розробили проекти ангарів, котрі умовно називають холодними або теплими. Холодні ангари виготовляють з металевого профілю, а теплі – з спеціальних сайдинг-панелей, що у свою чергу дозволяє ефективніше підтримувати всередині споруди оптимальний температурний режим і, у той самий час, надає зовнішньому вигляду складського приміщення архітектурної та естетичної довершеності.

Особливості будівництва великих складів

В будь-якому питанні необхідно правильно закласти основу, так само і в будівництві великого складу важливо правильно розрахувати тип фундаменту. Що при цьому потрібно враховувати?

  1. План і конструктивні особливості споруди.
  2. З чого саме будуть збудовані стіни ангару?
  3. Яка несуча спроможність ґрунту під будівлею?

Також при розробці проекту і в подальшому будівництві обов’язково враховуємо всі сучасні вимоги та нормативи для інженерних комунікацій каркасних металевих ангарів. Адже при професійному будівництві таких споруд також встановлюються всі життєво необхідні системи: вентиляція, каналізація, електромережа, водопостачання, опалення і т. д.

При необхідності наші конструктори можуть спроектувати різні типи вентиляційних систем з автоматичним або ручним керуванням.

Сучасні склади та ангари для зерна

Зібрати хороший урожай – це лише половина справи. Для виробників сільськогосподарської продукції надзвичайно важливо успішно зберегти зібрану продукцію. Від якості зберігання продуктів харчування залежить можливість вигідного збуту продукції. Здорові та красиві овочі і фрукти, а також якісне зерно завжди користуються попитом як у гуртових, так і у роздрібних покупців.

Проектування та продаж ангарів для овочів

Сучасні склади для овочів представляють собою безкаркасні та каркасні ангари, які монтують безпосередньо на місці встановлення протягом короткого терміну. Зазвичай монтаж або будівництво складів і ангарів проводиться зі стальних арочних елементів за допомогою мобільної установки.

Якісні каркасні ангари монтують на бетонному фундаменті з металевого каркасу, котрий складається із збірно-розбірних елементів. Сам каркас покривають листами профільованого заліза або сендвіч-панелями. Каркасні ангари володіють міцністю та надійністю, стійкі до пошкоджень, а також можуть бути виготовлені з оцинкованого металу.

Теплоізоляційні покриття

Збудовані склади та ангари, в залежності від кліматичних умов можуть мати утеплення, зокрема теплоізоляційне напилення ППУ. Пінополіуретанова ізоляція дозволяє підтримувати необхідний температурний режим на об’єкті. Низька теплопровідність пінополіуретану, герметичність та адгезія з будь-якою поверхнею, роблять утеплення ангарів, за допомогою цієї технології найбільш зручним і безпечним. Склади та каркасні ангари утеплені пінополіуретаном будуть експлуатуватись протягом 25-ти років.

Наша компанія якісно та професійно проектує і споруджує склади та каркасні ангари для зерна за сучасними європейськими технологіями, а також провадить будівництво і продаж ангарів гуртом та вроздріб. Ми допоможемо Вам досягти успіхів у бізнесі!

Виготовлення гаражів

Пропонуємо професійне виготовлення гаражів з профнастилу та оцинкованого металу. З ростом кількості автомобілів в нашій країні це питання стало дуже актуальним, так як за помірну ціну ви отримуєте спокій, знаючи, що ваш автомобіль в безпеці.

5 причин купити собі гараж:

  1. Рівень захисту від автомобільних злодіїв відразу зростає в декілька разів.
  2. Практично на 100% вбереже ваше авто від випадкових механічних ушкоджень.
  3. Вас оминуть прояви вуличного вандалізму, коли комусь балончиком щось написали на дверці, чи вибили скло.
  4. Палюче сонце, ливний дощ, чи холодний сніг також не руйнуватимуть деталі вашого авто.
  5. Враховуючи все вище вказане – ви маєте гарну нагоду зекономити свої нерви, час і гроші.

Виготовляємо металеві гаражі, як стандартних розмірів: 3м в ширину, 5м в довжину і 2м у висоту так і без проблем розробляємо індивідуальні конструкції під замовлення, враховуючи всі індивідуальні побажання клієнта. При цьому естетичний вигляд зажди на висоті. Правильно вибравши колір пофарбованого профнастилу ми тільки функціонально доповнюємо краєвид прибудинкової території.

Якщо ж ви собі хочете розбірний металевий гараж, то тут також немає ніяких проблем. Наші конструкцію максимально швидко можна як змонтувати, так і демонтувати. Професійно розробимо збірні і розбірні варіанти з одно чи двоскатним дахом. Та ще й доставимо практично в будь-яке місто України, хоч то Луцьк, Рівне, Львів, Київ, Чернівці, чи Івано-Франківськ.