Виготовлення битовок на замовлення

Одним із пріоритетних напрямків нашого будівництва – є виготовлення металевих битовок.

Якщо вам на будівництво, заміську ділянку, промислову територію, чи будь-куди потрібен невеличкий і мобільний будиночок, то попали туди, куди потрібно. Ми виготовимо для вас битовку, яку ви зможете використовувати, як тимчасове житло, офіс, службове приміщення, чи під будь-які інші свої потреби.

Вже зараз багато підприємств з радістю користуються суцільнозварними металевими і модульними битовками, які ми розробили під їхні потреби. Вони повністю оцінили якість наших робіт і за задоволенням замовляють ще. Крім цього, якщо функціонал будівлі вже стає не актуальним, то її можна легко переобладнати під інший функціонал, наприклад зробити складське приміщення, гараж, чи садовий будиночок, або ж перевезти її в інше місце.

Чому зараз найбільш популярні саме металеві битовки?

  1. Оскільки ми використовуємо матеріали, які вже самі перевірили на практиці, то ці будівлі надійні, довговічні і міцні.
  2. При правильному підході їх можна без проблем перевозити з одного об’єкта на інший.
  3. Швидкість монтажу такої конструкції може обмежуватись буквально декількома днями і відразу після цього її вже можна сміливо експлуатувати.
0561
« 1 of 14 »

Кожен клієнт може сам підібрати свій варіант конструкції, так як наш індивідуальний підхід дає можливість виготовляти битовки – економ, стандарт та VIP класу. Також додатково можемо укомплектувати будівлю всім необхідним: вентиляцією, сантехнікою, опаленням, побутовою технікою, меблями і т. д.

Наші проекти

001
« 2 of 12 »

Ви можете замовити битовку по будь-якому проекту, або прикладу, який вам сподобався, або ж ми можемо розробити індивідуальний проект під ваші потреби.

Тому, якщо ви хочете купили битовку, звертайтесь і ми постараємось реалізувати всі ваші ідеї в максимально короткі терміни. Працюємо в таких містах України, як Луцьк, Рівне, Тернопіль, Київ, Івано-Франківськ, Чернівці.