Виготовлення альтанок та бесідок з дерева

Одними з найпопулярніших видів малої архітектури цілком виправдано вважаються невеликі зручні альтанки. Наша компанія здійснює виготовлення та продаж бесідок у містах Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Київ, Рівне, Чернівці, Україна. Ці сучасні споруди з якісної деревини дадуть вам неймовірне відчуття затишку під час читання улюбленої книги, спілкування з друзями або звичайного відпочинку. Вишукана дерев’яна бесідка підкреслить справжнє відчуття стилю її власників та надасть території біля будинку неповторного вигляду.

Ви можете купити альтанку, бесідку в нас, робимо доставку практично в будь-яке місто України, хоч це Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Київ, Рівне, чи Чернівці.

Переваги конструкцій з дерева

Звичайно, зовнішній вигляд альтанки має доволі велике значення, однак не менш важливу роль відіграє матеріал, з якого вона виготовлена. Оскільки бесідку, зазвичай, розміщують під відкритим небом, вона піддається впливу факторів навколишнього середовища, зокрема опадів, вітру, а також перепадам температури. Тому якісну бесідку виготовляють з міцного та надійного матеріалу.

Альтанка із дерева на сьогодні є однією з найпопулярніших. Такий будівельний матеріал всім загальновідомий і перевірений часом, також немаловажними його плюсами являються його міцність і екологічна безпека. Правда довговічність деревині забезпечує правильна її обробка, тому що перепади температури і волога може її знищити. Через це її обов’язково потрібно обробити спеціальними проти займистими, анти паразитними та водонепроникними речовинами.

Встановлення дерев’яної альтанки є досить недорогим і доступним для багатьох людей. Також такий варіант бесідки дає можливість підібрати її стиль або доукомплектувати так, щоб вона ідеально підходила під будь-який інтер’эр подвір’я, будинку, чи всього ландшафтного дизайну прибудинкової території. На сайті budmaf-bmz.com.ua Ви можете купити бесідку за доступною ціною, у Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Луцьку, Києві, Рівному, Чернівцях та інших містах Україна.

Різноманітні стилі бесідки з дерева

Саме від стилю альтанки у великій мірі залежить атмосфера місця відпочинку. Елітна дерев’яна садова бесідка може бути виконана у наступних стилях:

  • класичному;
  • вікторіанському;
  • східному;
  • кантрі.

Для класичного стилю характерні строгі прямі лінії з чіткими пропорціями. Класичні бесідки переважно чотири- або шестикутні.

В процесі виготовленні альтанок у вікторіанському стилі часто використовують деревину, пофарбовану в білий колір. Конструкція вікторіанських споруд може включати підлогу, дах, поруччя, а також безліч декоративних стилізованих деталей. Як правило, бесідка у вікторіанському стилі передбачає наявність в’юнких рослин, тому в конструкцію встановлюють решітчасту основу для підтримання стебла плющів або троянд.

Для східного стилю притаманні купольні дахи різноманітних чудернацьких форм з химерними орнаментами. Часто бесідка з дерева, виконана у східному стилі, обладнана внутрішньою і зовнішньою зонами відпочинку. По зовнішньому периметру встановлюють додаткові сидіння.

Споруди в стилі кантрі виготовляють переважно з брусів або зрубів. Стилізовані бесідки декорують кованими елементами, різьбою, вітражами тощо.

Затишні альтанки по доступній ціні

В нас на сайті Ви можете обрати і купити альтанку, виготовлену за стандартним проектом, або ж замовити створення бесідки за індивідуальним проектом і ми її доставимо у Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Київ, Рівне, Чернівці, чи будь-яке інше міжно Україна. Придбавши сучасні та стильні бесідки в нашій компанії Ви зможете забезпечити для своїх друзів та рідних повноцінний відпочинок на свіжому повітрі.